eng
All categories
Bursa
İhracat Danışmanlığı (Rusya ve BDT) | Adıgün Danışmanlık
İhracat Danışmanlığı (Rusya ve BDT) | Adıgün Danışmanlık - photo 1 İhracat Danışmanlığı (Rusya ve BDT) | Adıgün Danışmanlık - photo 2 İhracat Danışmanlığı (Rusya ve BDT) | Adıgün Danışmanlık - photo 3 İhracat Danışmanlığı (Rusya ve BDT) | Adıgün Danışmanlık - photo 4
Renewed: 19 July 2019, 14:23

İhracat Danışmanlığı (Rusya ve BDT) | Adıgün Danışmanlık

Price on request
Adigun Ceviri ve Danismanlik
business Development Manager
Flagma member since 20 June 2019

Description

Türkiye, Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğunda (BDT) ticari faaliyet göstermek isteyen kişi ve kurumlara, ihtiyaç duydukları konularda iş danışmanlığı sunuyor, ülkelerin yasal, ticari ve kültürel farklılıklarına hakim, konusunda uzman kadromuzla hizmet veriyoruz.

Rusya ve BDT ülkelerinde ticaret yapmak isteyen girişimcilere, imalattan pazarlamaya, tercümanlıktan (Yazılı / Sözlü: Ardıl ya da simultane) PR’a, hukuki destekten nakliye ve lojistiğe kadar hemen her noktada danışmanlık hizmeti veriyor, firmaların Rusya pazarına açılmasında kılavuz rolü üstleniyoruz.

İşini Rusya’da ölçeklendirme isteyenler kişi ve kurumların talepleri doğrultusunda tedarikçiler, mallar ve hizmetler hakkında bilgi alan, imalatçıyı müşteriyle, müşteriyi imalatçıyla buluşturuyor, reklam ve PR çalışmaları aşamasında da şirketlere en etkin çözümleri sağlıyoruz.

Pazarlama ve ihracat hedefindeki ülkenin ürün ihtiyaç potansiyeli hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Dolayısıyla pazarlama noktasında sıkıntı yaşayacağınız bir ürünü ihraç etmeye çalışmak yerine doğrudan tüketicinin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanmış bir son derece değerli bir veriye sahip oluyorsunuz.

Sizin onayınızın ardından firmalar veya bireysel yatırımcılar ile fizibilite görüşmeleri firmamızı yaparak ticari başarınızı olumlu yönde etkiliyoruz.
PR alt yapımızı maksimum düzeyde kullanabiliyorsunuz. Dolayısıyla ürünün satışının yapılacağı ithalatçı iştirakleri bulmak yerine onların sizinle temas kurabilmesinin şartlarını oluşturuyoruz.

Sektörel anlamda hâlihazırda faaliyetini sürdüren çok sayıda mevcut firma ile etkin bağlantılarımız üzerinden irtibat kurma şansını yakalayacağınız firmamızın fonksiyonelliğine hayran kalacaksınız.

Yasal gereklilikler noktasında sizlere bu ülkelerde yol gösterici hizmetlerimiz hiçbir aksaklık yaşanmadan deyim yerindeyse kusursuz bir işleyişle projenizin başarısını garantiliyoruz.

Bizzat sizlerin iştirak edeceği dijital veya fiziki görüşmelerde yeminli tercümanlık hizmetlerimiz danışmanlık şirketi ayrı tercüme hizmetleri ayrı yürütülen çalışmaları açık ara geçiyor ve sadece firmamız ile gerçekleştireceğiniz bağlantı tüm bu ayrıntıları pas geçmenizi sağlıyor.
Gümrük ve pazarlama konularında sizlere profesyonel destek sağlayan ekibimizin seri dönüşleri sayesinde sorunsuz bir ticaret sizleri bekliyor.

Ürün tanıtımı, analizi, pazarlanması ve ürünün satışını dilerseniz sizler adına gerçekleştirerek, aralarında lojistik desteğin de bulunduğu tüm faaliyetleri tek çatı altında gerçekleştiriyoruz.

Doğu bloğu ülkelerinde dil sorunu olmayan yerel altyapımız sizlerden gelecek talepleri ürünle ilgili piyasada hızlı bir araştırma süreci içerisinde değerlendirip en kısa sürede geri dönüş sağlıyoruz.

Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu pazarlarının tümünde sizin adınıza belirli bir firma veya sizlerin yönlendirmesi ile bağımsız olarak Arge çalışmaları yapıyoruz.

Çok daha geniş ve ayrıntılı bilgi almak üzere, bizlerle irtibat kurmaktan çekinmeyiniz. Aralarında Yeminli Tercümanlık, Hukuki Bilgi Desteği, İthalat Danışmanlığı, Apostil Onayı, Oturma İzni, Vatandaşlık İşlemleri, Yabancılar İçin Şirket Kuruluşu ve elbette ihracat danışmanlığı hizmetlerinin de aralarında bulunduğu çok yönlü fonksiyonlarımız dan mutlaka yararlanmanızı öneriyoruz.

Arayın görüşelim, kurumsal hizmet desteğimizle ticaretinizi birlikte büyütelim.

Ad number: 7045   |  views: 20  
Flagma member since 20 June 2019

Similar ads

7
Yabancılar için sağlık sigortası | Adıgün Danışmanlık
Price on request
Adigun Ceviri ve Danismanlik, GKT, TR, 547 km +5 ads
Yabancı uyruklu kişilere sağlık sigortası Poliçeniz yarım saat içinde elinizde ! Sigorta poliçesi yaptırmak için bize ulaşmanız yeterli....
3
Tercüme Hizmeti. Noter onaylı tercüme.
Price on request
Adigun Ceviri ve Danismanlik, GKT, TR, 547 km +5 ads
Tercüme Hizmeti Talepleriniz doğrultusunda yeminli tercümanlarımız tarafından; yazılı tercüme, sözlü tercüme, noter onaylı tercüme...
7
Sorgum süpürgesi
$1.30/kg FCA
Asshams, LLC, UZ, 547 km +2 ads
Yüzyıllar boyunca, modern Özbekistan topraklarında yüksek kaliteli bir süpürge yetiştirildi. BDT ülkelerine düzenli olarak sorgum süpürgeleri...
Show more
Contact the company
Adigun Ceviri ve Danismanlik
business Development Manager
By phone
In messenger
Say, that you found an ad on Flagma
Safety rules: Do not agree to a prepayment if you are not sure about the reliability of the company.
Write a message
Select category
×
Login to your account