eng
All categories
Bursa
Oturma izni (İkamet) işlemleri | Adıgün Danışmanlık
Oturma izni (İkamet) işlemleri | Adıgün Danışmanlık - photo 1 Oturma izni (İkamet) işlemleri | Adıgün Danışmanlık - photo 2 Oturma izni (İkamet) işlemleri | Adıgün Danışmanlık - photo 3 Oturma izni (İkamet) işlemleri | Adıgün Danışmanlık - photo 4
Renewed: 19 July 2019, 14:23

Oturma izni (İkamet) işlemleri | Adıgün Danışmanlık

Price on request
Adigun Ceviri ve Danismanlik
business Development Manager
Flagma member since 20 June 2019

Description

Her çeşidinde farklı bir sürece sahip olan oturma izni almak ve sorunsuz bir şekilde Türkiye’de ikamet etmek için tek yapmanız gereken bize ulaşmak!

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık geniş bilgi birikimi ve deneyimi ile tüm oturma izni süreçleri başarı ile tamamlamanızı sağlıyor!

Oturma izni işlemlerinde kapsamlı danışmanlık hizmetleri sunuyoruz:

- Başvuru işlemleri
- Tercüme Hizmeti-Noter Tasdiki
- Konsolosluk Apostil işlemleri
- Yabancı Sigorta işlemleri

Oturma izni başvuru sürecinde size nasıl hizmetler sunuyoruz?

- Türkiye Cumhuriyeti sınırları içindeki bütün kanun ve yasaları yakından takip ederek hak ve yükümlülükleriniz konusunda sizi haberdar ediyoruz.

- İkamet izni ile ilgili bütün detaylardan haberdar uzmanlarımız sayesinde işlemleri doğru sıra ile yapmanızı sağlıyoruz.

- Teknolojinin nimetlerinden faydalanarak yetkili kurumlara başvuru işlemlerini internet ortamından yapıyor ve süreci hızlandırıyoruz.

- Süreci hızla ve sorunsuz bir şekilde tamamlamanız adına noter tasdiki, tercüme hizmetleri ve apostil işlemlerini sizin adınıza gerçekleştiriyoruz.

- Yabancılar için sigorta hizmeti sunarken ortaya çıkabilecek sorunlara karşı yabancılara refakat ederek süreci minimum riskle tamamlamayı amaçlıyoruz.

- Oturum iznine sahip yabancıların ikamet sürelerinin uzatılması hizmetini de sunan Adıgün Çeviri ve Danışmanlık tüm bu işlemler esnasında göç idaresinden alınacak randevuda orada bulunmanız dışında bir talepte bulunmamaktadır!

Oturma izni için tam destek sağlıyoruz!

Bir ülkeye yasadışı yollarla ulaşmak tehlikeli olduğu kadar hukuki anlamda da sakıncalı bir durumdur. Ülkemize resmi olmayan yollarla ulaşan bireyler geri dönüşü imkânsız sorunlarla baş başa kalabilmektedir. Ülkemize çalışma, eğitim ve sağlık hizmetlerinden faydalanma gibi amaçlarla gelen bireylerin yasadışı yolları tercih etmemesi ve oturum izni alarak talep ettikleri hizmetlerden faydalanmaları kolay olduğu kadar sağlıklıdır da. Kolay diyoruz çünkü Adıgün Çeviri ve Danışmanlık geniş bilgi birikimi ve deneyimi ile tüm süreçleri başarı ile tamamlamanızı sağlıyor!

Bu kapsamda tecrübeli ve uzman ekibimizle hem ülkemiz sınırlarında size hizmet sunuyor hem de Rusya ve BDT üyesi ülkeler konusunda size yardım sağlıyoruz.

Kaliteyi makul fiyatlara satın alabileceğiniz Adıgün Çeviri ve Danışmanlık ile hemen iletişime geçebilirsiniz!

Ad number: 7044   |  views: 34  
Flagma member since 20 June 2019
Still looking for:

Similar ads

7
Rusya Ticari Temsilciniz | Adıgün Danışmanlık
Price on request
Adigun Ceviri ve Danismanlik, GKT, TR, 547 km +5 ads
Başarılı İhracat Çalışmalarında Yurtdışı Ofislerimiz Kritik Rol Oynuyor. Bugüne kadar birçok projede yer alan firmamızın başarısının altında...
7
Yabancılar için sağlık sigortası | Adıgün Danışmanlık
Price on request
Adigun Ceviri ve Danismanlik, GKT, TR, 547 km +5 ads
Yabancı uyruklu kişilere sağlık sigortası Poliçeniz yarım saat içinde elinizde ! Sigorta poliçesi yaptırmak için bize ulaşmanız yeterli....
Show more
Contact the company
Adigun Ceviri ve Danismanlik
business Development Manager
By phone
In messenger
Say, that you found an ad on Flagma
Safety rules: Do not agree to a prepayment if you are not sure about the reliability of the company.
Write a message
Select category
×
Login to your account